Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Стімбой

Рік:
Ор. назва:
Steamboy
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Отому Кацухіро
Тривалість:
02:06:12
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | AniUA
Переклад:
Російською - Оригінал
Середина 19-го століття, вікторіанська Англія. Рей Стім (англ. Steam - двійник) - на перший погляд, звичайна людина, як і тисячі інших. Але його дід Ллойд і батько Едвард Стім - видатні винахідники парових машин, і навіть для юного Стіма технічні довідники - це його настільні книги, а деталі парових котлів - його іграшки. Поки його батько та дідусь роками пропадали за кордоном, вдосконалюючи технологію, що вивільняла енергію високо стисненої пари за щедрої фінансової підтримки Консорціуму О'Хара, великого американського виробника зброї, Рей спокійно жив з матір'ю в Манчестері, де він народився. Але його безтурботний світ руйнується, коли додому в посилці доставляють останній винахід Стіва - "Паросферу", невеликий круглий пристрій, що містить величезну енергію. Перш ніж він встигає її відкрити, група підлітків зловісного вигляду вривається в будинок і намагається викрасти неймовірний пристрій. Але Рей так просто не здається. Так Стів виявляється втягнутим у протистояння між домінуючими силами, які борються за право використовувати інженерний геній його сім'ї у власних корисливих цілях. ©Kino4ua Стімбой 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?