Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Агент марення / Агент параної (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Mousou Dairinin
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Сатоші Кон
Тривалість:
1 серія: ~ 24:00 (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Підлітковий вік - небезпечний період. Небезпека полягає в безжалісності та безкомпромісності молодого розуму. Можна зробити багато помилок, поки ми не пройдемо через цей суперечливий період життя. Тому краще зупинити, ніж перевиховувати.
Саме тому детективи анімаційного пригодницького фільму "Агент Параноя" вирішили зупинитися. Час від часу зупиняти те, що вони називають юнацькими злодіяннями. Хлопчик, школяр, зробив собі ім'я відчайдушного серійного божевільного. Але це було правильно. Немає іншого імені для того, хто б'є перехожих. Тільки так. Без причини. Чи є причина? Час покаже. А поки що цей молодий чоловік, озброєний золотою палицею, тероризує місто. Він не знає ні жалю, ні милосердя, а ми навіть не можемо його зловити, виродка. Навіть експерти-детективи не справляються.
І навіть вони стали надмірно обережними, як тільки почули про цю справу. Але, можливо, це необхідно. Детективи теж це відчувають. Вони відчайдушно шукають зв'язок між усіма пораненими. І розуміють, що цей зв'язок дуже страшний і жахливий. ©Kino4ua Агент марення / Агент параної (1 Сезон) 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.0
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?