Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Діва Розена (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Rozen Maiden
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Коо Мацуо
Тривалість:
1 серія: 24:11 (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Оповідання йде відразу за двома лініями, що відбуваються одночасно: внутрішніми проблемами Дзюна і долею Розен Мейден. Головний герой аніме - Дзюн Сакурада, учень середньої школи, який став самітником. Через часті та довгі від'їзди батьків, які працюють за кордоном, йому почало здаватися, що він був покинутий ними. Його старша сестра піклується про нього і всіма силами намагається йому допомогти, проте Дзюн відповідає їй лише грубістю і спробами ізолюватися від неї.

Основною розвагою Дзюна є купівля різних містичних речей в Інтернеті. Одного разу в його руках опиняється таємничий лист, у якому пропонувалося зробити вибір: "Повернути" або "Не повернути". Недовго думаючи, він обирає "Повернути", що і стає поворотним моментом в історії. Серед замовлених в інтернеті речей Дзюн знаходить скриню з надзвичайно красивою лялькою, Сінку - п'ятою магічною лялькою Розен Мейден. Через напад іншої ляльки єдиним способом врятуватися для Дзюна стало укладення контракту з Сінку для передання їй своєї життєвої енергії, внаслідок чого він і стає її слугою. ©Kino4ua Діва Розена (1 - 3 Сезон) 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
1 сезон
2 сезон
3 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?