Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Лісоруб / Дроворуб

Рік:
Ор. назва:
The Woodsman
Країна:
США
Режисер:
Ніколь Кессел
Тривалість:
01:27:05
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Усі ми живемо не без гріха, маємо свої слабкості й секрети, а також таємні бажання. Але поняття нормального і ненормального такі відносні... Що для одного нормально, то для іншого може бути повним жахом. Як зрозуміти, де пролягає та тонка грань? Так і герой психологічної драми Дроворуб - молодий, нічим не примітний, чоловік Волтер усе життя ставить перед собою це питання, але не може знайти відповідь. Через свої бажання він потрапив до в'язниці на довгі 12 років. Після виходу на свободу Волтер повертається в рідну Філадельфію, де намагається почати нове життя. Він влаштовується на низькооплачувану роботу на лісопилці, де його оточують такі ж дивні особистості. Друзі та рідна сестра більше не спілкуються з Волтером, а поліція постійно стежить за кожним його кроком. Його обтяжує власне минуле, але чи можна змінитися під тиском соціуму, чи можна протистояти самому собі? ©Kino4ua Лісоруб / Дроворуб 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?