Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Згубна спокуса (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Fatal Seduction
Країна:
ПАР
Режисер:
Джонні Барбузано, Нтабісенг Мокена, Зуко Нодада
Тривалість:
00:33:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Серіал є адаптацією популярного серіалу "Темне бажання", який транслювався в Мексиці у 2000 році. Його новація пропонує глядачам можливість зануритися у знайому історію. Ми знайомимося з жінкою, яка вирушає у подорож на вихідні. Якнайдалі, наскільки це можливо. Такий вчинок здається повчальним, розкриває емоції та почуття героїні і тих, хто її оточує. Але, на жаль, такий крок має дуже трагічні наслідки для кожного учасника історії. Героїня сумнівається в тому, що її близькі чесні з нею. ©Kino4ua Згубна спокуса (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.9
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?