Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Донька ув’язненого

Після того, як Макс вийшов з в'язниці з невиліковним раком, він намагається відновити зв'язок з донькою та онуками, яких ніколи не бачив. Він прагне виправити минулі кривди і знайти спосіб примиритися зі своєю родиною. Але коли викривають колишнього чоловіка його доньки, жорстокого ґвалтівника і наркомана, жахливе минуле батька переслідує його. Головний герой стикається з низкою складних і небезпечних ситуацій, в яких йому доводиться боротися за свою сім'ю і знаходити спосіб захистити її. Незважаючи на своє становище та помилки, яких він припустився в минулому, Макс не здається і бореться з останніх сил, щоб врятувати свою доньку та онуків. Усвідомлюючи, що час для фантазій минув, Макс мусить зробити все, що в його силах, щоб надати сенс своєму життю. Це історія про боротьбу з нашими внутрішніми демонами, пошук істини і порятунку, а також про те, як сила любові може перемогти все. Адам дізнається, що навіть у найбезнадійніших ситуаціях є надія на порятунок, і він готовий пройти крізь вогонь і воду, щоб побачити світло в кінці тунелю. ©Kino4ua Донька ув’язненого 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?