Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Зом 100: Сотня справ, які потрібно зробити перш, ніж стати зомбі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Zom 100: Bucket List of the Dead / Zom 100: Zombie ni Naru made ni Shitai 100 no Koto
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ушіно Шінджі
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 1 з 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA, Amanogawa, Кіото, Bitari+Kaizoku
Зомбі завжди вважалися дуже жахливими істотами. Багато аніме розповідають про них цікаві історії. Герої цього сюжету мертві зомбі. Якщо його подивитися, кожен неодмінно думатиме, що приховує сутність цих істот. Сакура була кумиром усієї нечисті. Одного разу сталася автомобільна катастрофа, в якій загинула ця дівчина. Ймовірно, варто це вважати зомбі хоррором. Неодмінно варто зайнятися переглядом цього зомбі. Зомбі, як відомо, часто можуть ходити групами. Їх сприймають як ідолів. До групи можуть входити і дівчата. Одним чоловіком було створено найжахливішу групу із зомбі.

Зомбі, головні персонажі аніме, бувають навіть різних форм. Є повільна і безмозка нежить. Іноді трапляються люди, у яких доволі нормальний вигляд. Кожна така істота об'єднана спільною властивістю. Зовнішня сила допомагає їм відродитися. Вчинки деяких зомбі виявляються дуже огидними. Іноді заклинателям вдається зупиняти лиходіїв. Є такі сильні клани, які можуть знищити темну силу. У сюжеті кожен глядач побачить нові пригоди зомбі. Нікому не доведеться нудьгувати під час перегляду. Історія захоплює увагу з найперших хвилин. ©Kino4ua Зом 100: Сотня справ, які потрібно зробити перш, ніж стати зомбі (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.9
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?