Kino4ua.com
HD 720p
R

Ловець сонця

Рік:
Ор. назва:
Sunchaser
Країна:
США
Режисер:
Майкл Чіміно
Тривалість:
02:02:30
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Кіно
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний його герой Брендон - малолітній злочинець, який вже відсидів у в'язниці, дізнається про свій смертний вирок під назвою "рак". Для нього, який виріс у неблагополучному районі, живе просто неба, двері дорогих медичних клінік закриті. Але є дно озеро, скупавшись у якому, як він вірить, жахлива хвороба відступить. Щоб дістатися до чудесного краю, де здійснюються мрії, хлопчина готовий абсолютно на все. Він захоплює в заручники Майкла Рейнольдса, процвітаючого лікаря-хірурга, людину зовсім іншого соціального класу, сноба і циніка. Тримаючи його при собі, Брендон вирушає у свій шлях віри. Грань між злочинцем і жертвою поступово стирається, враховуючи особливо те, що Майкл багато років тому на прохання свого брата, який страждає від неоперабельної злоякісної пухлини, своїми руками відключив його від апарату штучного життєзабезпечення. Тепер у нього з'являється шанс спокутувати цю провину, яка роками не давала йому спокою. ©Kino4ua Ловець сонця 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?