Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Залізничні війни! (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Rail Wars!
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Йосіфумі Суеда
Тривалість:
00:25:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Dzuski
Головний герой Наото Такаяма вкрай кмітливий, але з пересічною зовнішністю юнак. Він мріє працювати на залізниці. Через всю країну проходить павутина залізниць. Їхній власник, хоч і монополіст, але старанно бореться за комфорт і зручність пасажирів. Будь-яка, навіть найдрібніша посада на залізниці - шанована і престижна. Вступаючи до академії, Наото робить перший крок до здійснення своєї мрії. На підготовчих курсах, хлопець потрапляє у відділення безпеки. Там він знаходить нових друзів і знайомиться з майбутніми колегами. Цікавим відкриттям для Наото стає, що тут працюють здебільшого дівчата, до того ж деякі з них просто на дух не перетравлюють чоловіків. Сакураї одна з них, вона володарка яскравого, рудого волосся і є прекрасним воїном. Також у їхньому загоні є Харука Гомі, красуня з невеликими секретами, але з величезними знаннями. Се Івайдзумі - не особливо розумний, але сильний, добре справляється з поставленими завданнями, якщо їх чітко сформулювати. Командиром є Нана Іда - ця красуня здатна на будь-які подвиги. Хлопці стають дружною і злагодженою командою, яка в будь-який момент готова боротися зі злочинністю і захищати улюблену ними дорогу. На тлі всіх подій формується група бандитів під назвою "RJ". Вони сподіваються захопити сталеву артерію країни і все таки її приватизувати. З таким загоном у бандитського угруповання, що зароджується, просто немає шансів. ©Kino4ua Залізничні війни! (1 Сезон) 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.7
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?