Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Моя крихітна семпай (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Uchi no Kaisha no Chiisai Senpai no Hanashi / My Tiny Senpai
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Сато Міцутоші
Тривалість:
1 серія: 23:03 (цілком серій: 2 з 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Kaizoku, THE VOP
Зазвичай у будь-якому колективі досвідчені співробітники наглядають за новачками: підказують, якщо новенький заплутався у звіті, або допомагають розгребти стос паперів, що встиг накопичитися. Не варто забувати і про моральну підтримку, вона не менш важлива! Адже підбадьорливе поплескування по спині розвіє будь-яке хвилювання перед важливою презентацією.

Такума Шінодзакі - співробітник великої компанії, про якого піклується чарівна і мініатюрна старша колега, Сіорі Катасе. Дівчина всіляко підтримує Такуму, але способи, до яких вона вдається, щоб надати йому впевненості, викликають незручність в обох сторін. Такума вдячний Сіорі за надану підтримку, але потай сподівається, що дівчина робить це не з почуття обов'язку, адже він відчуває до неї щось більше, ніж просту вдячність. ©Kino4ua Моя крихітна семпай (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?