Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Спід Ґрафер (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Speed Grapher
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Джастін Кук
Тривалість:
1 серія: 23:10 (цілком серій: 11 з 24)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Kaizoku
Одного разу колишній військовий фотограф Тацумі Сайга проник на зустріч відомого в певних колах, закритого від сторонньої публіки клубу. Тут правлять балом маски, тут немає праведників. Це місце - рай, але рай для грішників. Як і в кожному клубі, що поважає себе, тут для VIP-членів існують свої чудові привілеї. Раз на певний відрізок часу для цих обраних проводяться церемонії. "Богиня виконає ваше найпотаємніше бажання, настільки потаємне, що ви самі не зможете його назвати...". Цього дня настав час для чергової церемонії, вона і все, що сталося, змінили самого Сайгу... Адже замість того, щоб убити чужинця за наказом президента клубу, "богиня" обрала його. Яке потаємне бажання було у нашого героя? Хто ця дівчина, що дарує цим монстрам таланти, виконуючи їхні бажання? Чи виживе Сайга? ©Kino4ua Спід Ґрафер (1 Сезон) 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?