Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Чи справді я найсильніший? (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Jitsu wa Ore, Saikyou deshita? / Am I Actually the Strongest?
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Такаши Наоя
Тривалість:
1 серія: 23:25 (цілком серій: 11 з 12)
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | VRdub
Сучасна молодь мріє про багато речей, деякі з них дуже прогресивні. Мрії про потойбічних героїв у них майже однакові. Майже всі вони мріють отримати можливість перевтілитися в іншому світі. І не тільки продовжити там свою подорож, а й набути трюкових здібностей. Саме це і відбувається з дитиною, яка потрапляє в інший світ, але ця реінкарнація не позбавлена проблем. Спочатку йому обіцяли життя в новому світі, але все склалося інакше. Хлопчик народився в хорошій сім'ї, поки правда про нього не вийшла назовні.

Батьки хлопчика виявили, що їхній син не має потрібного рівня мани. Рівень був настільки низьким, що його неможливо було виміряти. Тому вони прийняли жорстоке рішення залишити дитину в лісі. Звичайно, горе-батьки не подумали про безпеку дитини. Але дитина не загинула. На щастя, вона потрапила в середовище, де змогла вирости і подорослішати. Але тепер, щоб досягти успіху в світі, де панує магія, він повинен зробити багато кроків з самого дна. Він має намір довести оточуючим, що рівень мани не є мірилом сили. ©Kino4ua Чи справді я найсильніший? (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.3
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?