Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Дівчина знизу (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Ai shang ta de li you / Aishang Ta de Liyou / The Girl Downstairs
Країна:
Китай
Категорія:
Режисер:
Дун І
Актори:
Тривалість:
00:14:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Didko Studio
Юань Цзюньтан і Лі Шия проживали під одним дахом, але стосунків між ними не було. Вони вийдуть, але неоднозначні. Лі Шия цілує хлопця, змушуючи того задаватися питаннями. Але ж коли вперше вони познайомилися, йому було двадцять років, і хлопець вступив до університету, щоб бути ближче до дівчини, яка зворушила його серце. А вже тоді й познайомився з Лі Шия, яка встигла прославитися як співачка. Цзюньтан несподівано для самого себе втягується в історію з непростою особою. Досить скоро він отримує привід злитися на неї, але Лі Шия не з гордих, і тяжіє загладити провину.

Цзяньтан не перестає думати про Джойєр. Цзяньтан зізнається Лі Шия, що йому вже дехто подобається, а та лише сміється. Але в неї не було друзів, і тому дівчина зважилася завести дружбу саме з цим хлопцем. Він був у курсі того, що вона пішла з шоу-бізнесу, і дівчина зізнається, що бажає змінитися. Нарешті Цзяньтан поступається напору Лі Шия і погоджується кудись із нею прогулятися. Лі Шия жваво переймалася студентським життям хлопця, оскільки взяла академічну відпустку. Вона хвилюється за юного друга, а той подумки поринає до персони Джойєр. Лі Шия, як турботлива подруга, приходить до бару, де відпочивав Цзяньтан, щоб захистити його. ©Kino4ua Дівчина знизу (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb8.4
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?