Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Темна Ліга Справедливості

Рік:
Ор. назва:
Justice League Dark
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Метт Пітерс
Тривалість:
01:30:11
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Кайзоку
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Злочини скоюють законослухняні громадяни, які бачать дивні видіння безпосередньо перед скоєнням злочинів. Занепокоєні, супергерої Ліги Справедливості починають розслідування і намагаються відновити порядок у місті.
За справу береться миротворець Готема Бетмен, але його зусиль виявляється недостатньо. Детектив-екзорцист Джон Константін та чаклунка Затанна спеціалізуються на боротьбі з монстрами та демонами. Вони об'єднують зусилля з героями Ліги Справедливості для боротьби з масовою істерією та хаосом, що панує в місті. ©Kino4ua Темна Ліга Справедливості 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?