Kino4ua.com
480p
CCPG-13

Сліпий (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Beullaindeu / Blind
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Шин Йонг Хві
Тривалість:
01:10:57
Переклад:
Українська мова Субтитри | Чорний Верес / CC
У цьому місті вже давно вбивають людей, і більшість злочинців залишаються безкарними. Головний герой, запальний, але хоробрий і впертий, він намагається розкрити цю справу. Йому доручають справу, коли серійний вбивця вбиває молоду студентку, а присяжні, обрані для суду над ним, замінюються. До розслідування долучаються його брат, суддя Сон Хун, та соціальний працівник Ін Гі. Чи зможуть герої покарати всіх злочинців, не маючи поруч нікого, кому можна довіряти? Що, як серед них ховаються лиходії? ...... ©Kino4ua Сліпий (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.0
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?