Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Слава (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Deo geullori / The Glory
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Ан Гіль Хо
Тривалість:
1 серія: 47 хв (цілком серій: 8)
Переклад:
Українська мова Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Героїня цієї історії завжди була тихою. Те, що вона привернула до себе увагу, тим більше дивно, адже такі дівчата рідко досягають успіху чи популярності. Однак ця увага була згубною для її однокласників. Наша героїня, яка мріяла стати архітектором, втомилася від усіляких знущань і була на межі того, щоб кинути школу. Минули роки. Школярка подорослішала. Щоб здійснити свій план помсти, вона намагається пригадати образи всіх, хто над нею знущався. Наша героїня придумує ідеальний план. Тепер, коли вона вже доросла і вчителька, вона влаштовується на роботу в школу, де навчаються діти її кривдників. ©Kino4ua Слава (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?