Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Чому не Еванс? (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Why Didn't They Ask Evans?
Країна:
Велика Британія, США
Категорія:
Режисер:
Г'ю Лорі
Тривалість:
3 серії: ~58:00 (цілком серій: 3)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | OZZ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі сюжету серіалу - син пастора на ім'я Боббі. Історія починається з того, що Боббі йде грати в гольф. Боббі доводиться ганятися за м'ячем, щоб продовжити гру. Боббі доводиться ганятися за м'ячем, щоб продовжувати гру. Раптом він бачить вмираючого чоловіка, який кличе на допомогу. Боббі біжить до нього. Боббі залишається з пораненим, поки його товариш по гольфу йде за лікарем. Невідомий чоловік відчайдушно намагається відновити свої сили і перед смертю промовляє дивні слова: "Чому не Еванс? Потім він робить останній подих, залишаючи Боббі в заціпенінні.

Після смерті невідомого чоловіка в його кишені знаходять фотографію жінки. Фотографія жінки та її останні слова - єдині зачіпки про те, що сталося. Боббі бере участь у низці розслідувань, щоб розгадати таємницю особи загиблого. ©Kino4ua Чому не Еванс? (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?