Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Шлюб під забороною (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Geumhonryeong: Joseon honin geomjiryeong / The Forbidden Marriage
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Чжун Хун, Пак Санг Ву
Тривалість:
01:11:28
Переклад:
Українська мова Субтитри | Чорний Верес
Переклад:
Російською - Оригінал
Будучи дуже молодим хлопцем він одружується і закохується у свою дружину, але через важку хворобу дівчина помирає, а перед смертю просить свого чоловіка не забувати її. Хлопець приймає це занадто близько до серця і всі роки не дозволяє всім жінкам його королівства доторкнутися до нього або проявити хоч якусь симпатію. Також він видає заборону на шлюб, тобто ніхто не може одружитися. Але молода дівчина, яка займається тим, що обманює людей, штовхаючи їм консультацію з любовних справ. Одного разу вона каже всім що знає чому в королівстві так довго тримається заборона на шлюб. Вона здирає гроші за вхід і каже, що нібито імператор просто страждає на імпотенцію і через свої проблеми хоче, щоб усі страждали. Всі ці чутки доходять до самого імператора і коли дівчину притягли до палацу, то та почала розповідати всякі маячні історії про те, що в неї вселився дух імператриці, бо дівчина все життя займалася шахрайством, і люди їй вірили, то проблем не виникло, хоча були люди, які здогадалися й намагалися прибрати нову претендентку на місце королеви. ©Kino4ua Шлюб під забороною (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?