Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Схованки

Рік:
Ор. назва:
Hide and Seek
Країна:
США
Режисер:
Джоель Мур
Тривалість:
01:23:42
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Російською - Оригінал
Ной, успішний бізнесмен, вирушає в подорож, щоб знайти свого брата у вигнанні, приховуючи темну сімейну таємницю. Покинувши свій розкішний пентхаус, Ной розслідує низку небезпечних таємниць і наближається до шокуючої правди, яка ставить під загрозу всіх, кого він любить.
Ноа Блеквелл, нью-йоркський бізнесмен, нещодавно втратив батька. Одного дня Ноа отримує дзвінок від сімейного адвоката Коліна Кармайкла і дізнається, що його брат, який давно не спілкувався ні з ким із близьких, цікавиться спадщиною. Блеквелл відвідує напівзруйновану будівлю, де брат знімає житло, але там немає нікого з родичів, лише порожні кімнати... Щоб знайти зниклого брата і захистити свій статок, Ной потрапляє у підземний світ, де діє унікальний код. ©Kino4ua Схованки 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?