Kino4ua.com
480p
PG-13

Ґенешафт (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Geneshaft
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Акане Кадзукі
Тривалість:
1 серія: ~ 21:55
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Glass Moon
Переклад:
Original English Субтитри
Науковий прогрес постійно вів людське суспільство вперед, але так уже вийшло, що ніхто точно не міг сказати, в який момент часу потрібно зупинитися. У спробах поліпшити існуючий соціальний лад, багато геніальних особистостей часом виходили за рамки дозволеного, постійно гублячись у можливостях свого розуму. Потрібно було ставити перед ними реальні перепони, але ніхто не наважувався вчинити такий злочин проти науки. У підсумку, було вирішено створювати людей за допомогою генетичного коду, а не старим перевіреним методом. Тепер можна було заздалегідь вибрати, дитина якої саме статі з'явиться у вас, а ось що ви будете з нею робити, вже державу не хвилює. У підсумку, сталася жахлива катастрофа. Співвідношення хлопчиків до дівчаток стало один до дев'яти. Усі професії зазнали гендерної деформації. У підсумку, після серії військових конфліктів, земля стала на порозі жахливої війни. Лише головний герой історії може вивести населення землі, але для початку потрібно розібратися з нагальними проблемами. Не всі хочуть відлітати з вмираючого шматка матерії. Вмовляти фракції немає часу і сенсу. Суспільство все одно прийме одну точку зору, але чим швидше воно зробить це, тим буде краще. ©Kino4ua Ґенешафт (1 Сезон) 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?