Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Мої пригоди з Суперменом (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
My Adventures with Superman
Країна:
США
Режисер:
Джен Беннетт, Діана Ху
Тривалість:
00:22:30
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm, Matsura
Переклад:
Російською - Оригінал
У своєму цивільному житті він працює стажистом у Daily Planet разом із Лоїс Лейї та її найкращим другом/сусідом по кімнаті Джиммі Олсеном, коли вони розповідають важливі історії та намагаються врятувати становище від зростаючого списку лиходіїв. Мої пригоди з Суперменом Епізоди 1 і 2 задають тон і налаштовують основне тріо і їхню динаміку, відіграючи радше роль домашнього господарства, яка заглиблюється в важливіші теми і сюжетні лінії сезону. Натомість це моменти з прапорцями, як-от Кларк у своєму костюмі або Лоїс, що створює прізвисько Супермена, які становлять більшу частину епізоду, що складається з двох частин.

Проте, незалежно від графіка чисел, деякі елементи підвищують його. Тон, як уже згадувалося, приголомшливий і прекрасно нагадує більш класичні серіали, зберігаючи при цьому свій характерний голос і почуття гумору. Характеристики Лоїс і Джиммі ґрунтуються на наявних архетипах, але при цьому ще більше конкретизуються, причому Лоїс, зокрема, пишеться з більшою енергією і завзяттям. Джиммі забезпечує деяку очевидну комедійну основу, тло для роману, що розвивається між Кларком і Лоїс, але він ніколи не відчуває себе доповненням і добре вписується в динаміку. Озвучка скрізь сильна, Куейд, зокрема, додає необхідний хлоп'ячий шарм цій версії Кларка. ©Kino4ua Мої пригоди з Суперменом (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.8
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?