Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Зовсім нічого

Рік:
Ор. назва:
Riens du tout
Країна:
Франція
Режисер:
Седрік Ідо
Тривалість:
01:37:01
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Кіт
Торговий центр Les Grandes Galleries знаходиться на межі банкрутства. У нового генерального директора мало часу, щоб виправити ситуацію і вийти зі скрутного становища. Він вирішує запровадити нові методи управління, щоб залучити працівників магазину до колективної роботи, включаючи такі види дозвілля, як стрибки з тарзанки, екскурсії, хоровий спів і Паризький марафон. Але чи хочуть працівники такого покращення атмосфери? І як вони будуть брати участь у цих заходах, вигаданих їхнім босом? Можливо, з цього вийде весела комедія. ©Kino4ua Зовсім нічого 1992 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?