Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Цивільний позов

Рік:
Ор. назва:
A Civil Action
Країна:
США
Режисер:
Стівен Зелліан
Тривалість:
01:46:00
Переклад:
Українська мова Ббагатоголосий закадровий | ДІМ
Переклад:
Російською - Оригінал
Бажаний холостяк Бостона, самозакоханий чоловік і успішний адвокат Ян Шліхтман - не лише професіонал, але й справжній цинік, саме тому він такий успішний у своїй роботі і саме тому йому так багато за неї платять. Оскільки послуги Яна коштують дорого, його клієнтами є або великі корпорації, або дуже багаті люди. Його громадянський обов'язок - надавати кваліфіковану правову допомогу людям у складних випадках.
Втім, Яну часто вдається вирішувати складні справи в позасудовому порядку, і в результаті він щоразу перемагає. Але наступна справа Яна Шліхтмана не така проста, як здається, адже вона стосується проблем з утилізацією відходів великої компанії, які спричинили смерть сусіднього мешканця. Ця справа ставить Яна перед випробуванням і кидає виклик його давно забутому професіоналізму та людяності. ©Kino4ua Цивільний позов 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?