Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Беззаконня

Рік:
Ор. назва:
The Bezonians
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Саввас Д. Майкл
Тривалість:
01:38:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 15K3
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Харизматичний Платон керує тут клубом Outlaws. Він успадкував клуб від свого батька, грека-кіпріота, який емігрував до Великої Британії разом зі своїми співвітчизниками в 1960-х роках у пошуках кращого життя.
Півстоліття потому сини та онуки чоловіків з робітничого класу, які колись витрачали свою тижневу зарплату на гру в покер, стали завсідниками клубу. Успішні бізнесмени, скромні землевласники та тусовщики з усіх прошарків суспільства утворюють клубне братство і намагаються допомагати один одному.
Одного дня їм випадає шанс перевірити, що означає ця спільнота. Впевнений у своїх картярських здібностях, Платон погоджується зіграти з привабливою Лаурою. Однак красуня його обігрує, і Платон залишається з астрономічною сумою боргу. Чи зможуть його друзі допомогти Платону зібрати гроші і врятувати його від кровожерливих колекторів? ©Kino4ua Беззаконня 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?