Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Прокляття чорного павука

Рік:
Ор. назва:
The Black Spider
Країна:
Угорщина, Швейцарія
Режисер:
Маркус Фішер
Тривалість:
01:55:57
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders
Переклад:
Російською - Оригінал
Дія драматичного фільму жахів відбувається у швейцарському селі XIII століття. Ця частина Європи загрузла у війнах, які розоряють селянські обійстя і забирають життя молодих чоловіків. Жорстокість тевтонських лицарів завдає непоправної шкоди господарствам і людям, які працюють на цих землях. У небагатій фортеці по сусідству з селом Сумісвальд проживає володар цих земель, який велить своїм підлеглим виконати нездійсненне завдання - висадити тінисту алею зі ста дерев протягом одного місяця.

До лісу вирушають усі чоловіки села, але під час викорчовування старих, величезних дерев одним із них на смерть придавило батька сімейства. Його дочка Христина розуміє, що без батька їхня сім'я незабаром загине і дівчина змушена піти на страшний крок. У глуху північ Христина йде на угоду з дияволом, який обіцяє за місяць виправити стан справ, а закріпити договір просить поцілунком. ©Kino4ua Прокляття чорного павука 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?