Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Цілую, Кітті (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
XO, Kitty
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Дженніфер Арнольд, Катіна Медіна Мора
Тривалість:
1 серія: 30:00 (цілком серій: 10)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Кітті пишається тим, що є справжнім асом у романтичних стосунках. Головна героїня - впевнена в собі та серйозна дівчина, яка вміє будувати надзвичайно надійні та довговічні стосунки. Коли вона вирушає в гості до коханого хлопця на інший кінець світу, то навіть не очікує, що в Кореї можна зіткнутися з такими цікавими та кумедними речами. Так само героїня з часом розуміє, що стосунки - це складніша історія, ніж вона собі уявляла. Іноді на кону може стояти дуже багато. Наприклад, чиєсь серце. ©Kino4ua Цілую, Кітті (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?