Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Таємниця щурів

Рік:
Ор. назва:
The Secret of NIMH
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Дон Блат
Тривалість:
01:22:45
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Місіс Брісбі, польова миша, повинна перевезти свою сім'ю в безпечне місце, перш ніж фермер почне орати землю, на якій вони живуть, але її син Тіммі не може вийти на вулицю через пневмонію. Однак її син Тіммі не може вийти на вулицю через пневмонію. Він просить про допомогу групу дуже розумних мишей, які утворили підземну спільноту в трояндовому кущі біля ферми. На чолі з розумним Нікодемусом миші вирішують допомогти місіс Брісбі переїхати, щоб сплатити борг її покійного чоловіка. Але все ускладнюється, коли деякі миші обирають нового лідера замість Нікодемуса. ©Kino4ua Таємниця щурів 1982 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?