Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Фарс з убивством упириці (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Undead Murder Farce
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Омата Шінічі
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Glass Moon
Коли людська цивілізація розвивалася в 19 столітті, демонів, які раніше жили з певним ступенем свободи, було викорінено і знищено. Лише дуже невелика кількість надприродних істот вижила, тому що вони стали на бік людей у їхній боротьбі з демонами і поклялися ніколи не шкодити їм. Тим не менше, всі нелюди досі сприймаються в суспільстві як постійна загроза, їх ненавидять, бояться і зневажають. У такому напруженому середовищі не дивно, що конфлікти часто призводять до криміналізації.

Тут у гру і вступає загадкова трійка детективів: Цугару Шінуті, Ая Ріндо і Сідзуку Хасеї. Розкрити будь-яку загадку для них простіше простого, проте з легкістю розв'язати вони можуть тільки чужі проблеми, а ось свої продовжують доставляти неприємності. Та й детективна робота для них на кшталт розваги, насправді кожен із них переслідує власні цілі. ©Kino4ua Фарс з убивством упириці (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.5
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?