Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Самотній замок у дзеркалі

Рік:
Ор. назва:
Lonely Castle in the Mirror
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Хара Кейсі
Тривалість:
01:56:15
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Робота Голосом
У спокійному районі Токіо семеро підлітків раптом виявляють, що дзеркала в їхніх спальнях почали світитися. Доторкнувшись до скла, вони переносяться зі своїх похмурих самотніх буднів до чудового замку, в якому повно гвинтових сходів, пильних портретів і мерехтливих канделябрів. А ще вони отримують набір підказок, які ведуть до таємної кімнати, де здійсниться бажання одного з героїв. Але є й підступ: якщо вони не зможуть покинути замок до п'ятої години, то на них чекає кара. Згодом відкривається і ще одна шокуюча істина: врятуються тільки ті, хто знайде в собі хоробрість поділитися своїми історіями. ©Kino4ua Самотній замок у дзеркалі 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?