Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Гелк (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Helck
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Сато Тацуо
Тривалість:
1 серія: 23:45 (цілком серій: 24)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Поки людство квапливо накриває столи, щоб святкувати перемогу над Королем Демонів, жителі світу демонів у не меншому поспіху організовують спеціальний турнір, результат якого визначить наступного володаря темряви. Минуло кілька місяців, люди повернулися до звичайного життя, а ось турнір досі в розпалі. Однак проблема зовсім не в тому, що процес обрання затягнувся, а в тому, що головним фаворитом у боях став людський герой Хельк!
З бравою посмішкою на обличчі він однією рукою кришить суперників, а другою махає вболівальникам та ще й не забуває привселюдно заявляти про те, як ненавидить мерзенних людців! Це, як мінімум, нелогічно, правда ж? Так само подумала і Ваміріо і вирішила будь-що-будь вивести підозрілого типу на чисту воду. Адже як-не-як на кону стоїть не тільки титул короля, а майбутнє всього світу демонів! ©Kino4ua Гелк (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?