Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Мегалодон: Чорний демон

Рік:
Ор. назва:
The Black Demon
Країна:
Мексика, Домінікана
Режисер:
Адріан Грюнберг
Тривалість:
01:40:37
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Чоловік середніх років Пол і його сім'я - дружина Інес і двоє дітей пари: Одрі та Томмі. Пол працює консультантом з безпеки нафтової компанії. Одного разу він вирішує вирушити у відпустку в Мексику разом зі своєю сім'єю, щоб насолодитися спільним проведенням часу на сонячному узбережжі. А заодно Пол планує перевірити стару глибоку нафтову вишку, розташовану у віддалених глибинах моря.

Сім'я Пола прибуває в невелике містечко, яке колись отримало вигоду з морського буріння, коли було встановлено нафтову платформу, і значно збагатилося. Однак останніми роками воно пережило важкі часи через посуху, і місцеві жителі вважають, що це прокляття. Поки Пол проводить час у морі на огляді вишки, Інес, Одрі та Томмі відпочивають на узбережжі цього містечка. Одного разу Пол прибуває на платформу і виявляє, що там залишилося тільки два співробітники - Чато і Джуніор. Вони шоковані жахом того, що побачили, - гігантський морський монстр убив усіх їхніх колег. ©Kino4ua Мегалодон: Чорний демон 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.7
Основний торрент
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?