Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Своя правда: Місто первородне (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Justified: City Primeval
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Майкл Діннер, Джон Авнет, Гвінет Хордер-Пейтон, Кевін Родні Салліван, Сільвен Вайт
Тривалість:
1 серія: 52 хв
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой Рейлан Гівенс вирушає до Детройта, де зустрічає небезпечного злочинця на ім'я Клемент Менселл. Під час роботи шерифом Гівенс стикається з різними злочинцями, але Менселл виявляється одним з найскладніших і найнебезпечніших його ворогів.

Гівенс також намагається балансувати між роботою та вихованням доньки-підлітка. Він намагається бути для доньки батьком і захисником, але стикається з викликами дорослішання і складнощами підліткового життя.

Історія Рейлана Гівенса висвітлює його професійну та особисту боротьбу. Він протистоїть небезпечним злочинцям і ризикує життям у складних ситуаціях, водночас намагаючись бути турботливим батьком і зразковим сім'янином. ©Kino4ua Своя правда: Місто первородне (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.6
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?