Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Знову любов

Рік:
Ор. назва:
Love Again
Країна:
США
Режисер:
Джеймс С. Страус
Тривалість:
01:44:21
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія LeDoyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Головна героїня цієї зворушливої драми - Міра Рей (Пріянка Чопра Джонас), молода дівчина, яка трагічно втрачає коханого. Два роки тому раптова смерть коханого перевернула її життя з ніг на голову, залишивши її наодинці з темним світом. Але навіть зараз Міра не може забути його і не може залишити свої почуття в минулому. Міра продовжує надсилати сердечні повідомлення на телефонний номер коханого, створюючи ілюзію, що він живий і спілкується з нею, але насправді ніхто не відповідає.

Тим часом журналіст Роб Бернс (Сем Хьюган) влаштовується на нову роботу і отримує робочий номер телефону. Несподівано Роб починає читати електронні листи, які йому не надсилали. Вражений щирістю і чесністю добрих і сердечних листів, журналіст починає симпатизувати дівчині, хоча ніколи з нею не зустрічався. ©Kino4ua Знову любов 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?