Kino4ua.com
HD 720p
R

Людина, яка намалювала Бога

Рік:
Ор. назва:
L'uomo che disegnò Dio / The Man Who Drew God
Країна:
Італія
Режисер:
Франко Неро
Тривалість:
01:50:53
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Російською - Оригінал
Емануеле, літній італієць, втратив зір у дитинстві, але має унікальний талант. Незважаючи на те, що він сліпий, він може намалювати портрет будь-якої людини з неймовірною точністю, просто почувши її голос.
Емануеле працює вчителем малювання у благодійній організації, і одного разу він знайомиться зі студенткою на ім'я Яя. Дівчина зачарована надзвичайним талантом художника, який може намалювати власний портрет.
Коли мати Яї втрачає роботу, директор фонду просить Емануеле взяти сім'ю до себе. Емануеле погоджується. Емануеле поступово прив'язується до нової сім'ї, особливо до добродушної Яйї.
Бажаючи допомогти своїм новим друзям, Яя публікує в інтернеті відео, де Емануеле малює. Відео швидко стає вірусним, і сліпого художника запрошують на конкурс талантів. Але що означає для Емануеле слава та увага ЗМІ? ©Kino4ua Людина, яка намалювала Бога 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?