Kino4ua.com
480p
PG-13

Супернова

Рік:
Ор. назва:
Supernova
Країна:
США, ПАР
Режисер:
Джон Харрісон
Тривалість:
02:45:06
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Нобелівський лауреат доктор Остін Шепард робить шокуюче відкриття, спостерігаючи за сонячною активністю. Сонце за лічені дні може вибухнути надновою, знищивши Землю і все живе на ній. На Землі починають відбуватися всілякі дивні події, включаючи дельфінів, що викидаються на берег, перебої в електропостачанні та аварії супутників зв'язку. На Землі починають відбуватися всілякі дивні явища: дельфіни, що викидаються на берег, перебої з електрикою, падіння супутників зв'язку і т.д. Нарешті, на Землю падає метеорит, і поверхня випалюється. Вчені роблять все можливе, щоб запобігти передбаченому апокаліпсису, але світ вже потрапив у вир пекла і все виходить з-під контролю. ©Kino4ua Супернова 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb3.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?