Kino4ua.com
HD 720p
R

Виправдана жорстокість

Рік:
Ор. назва:
A History of Violence
Країна:
США
Режисер:
Дейвід Кроненберґ
Тривалість:
01:35:41
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Тривалий час Том утримував невелику закусочну і готувався пропрацювати в ній усе життя. Однак його плани різко змінюються, коли до закладу вдираються кілька грабіжників. Тому вдається їх знешкодити, завдяки чому слава про його подвиг поширюється на всю округу. Досягає вона вух і відомих лідерів бандитського світу, які помилково приймають Тома за такого собі Джоуї Кьюсака. Тут же з'являється їхній представник - Фогарті, який наполегливо запрошує Тома поїхати разом із ним до Філадельфії. ©Kino4ua Виправдана жорстокість 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?