Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Ілюзія польоту

Рік:
Ор. назва:
Flightplan
Країна:
США
Режисер:
Роберт Швентке
Тривалість:
01:38:03
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТВ+
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Кайл дуже любить свою доньку і щохвилини переживає за неї. Адже Джулія трохи не в собі після смерті свого батька. Але нічого не віщує біди, тому, щойно літак піднімається в повітря, Кайл разом зі своєю донькою засинає, а коли прокидається, то раптом з'ясовується, що дівчинка зникла. Спочатку жінка намагається сама знайти дівчинку, але це не дає жодних результатів. Тож дуже скоро вона звертається по допомогу до командира корабля, який оголошує тривогу, забороняє певний час вставати пасажирам з їхніх місць і разом із членами екіпажу обшукує весь літак. Але дівчинку вони так і не знайшли, натомість невдовзі з'ясовується, що коли чоловік Кайл падав з даху, то він і дівчинку потягнув за собою, тож вона теж мертва. Але жінка не вірить у це. ©Kino4ua Ілюзія польоту 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?