Kino4ua.com
480p
R

Дикість 3

Рік:
Ор. назва:
Wild Things: Diamonds in the Rough
Країна:
США
Режисер:
Джей Лові
Тривалість:
01:23:50
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Як і попередній фільм, дія відбувається у вигаданому портовому містечку Блу-Бей. Незабаром Мері Кліфтон успадковує дорогий діамант, відомий як "Мати і дочка". Вітчим Мері, Джей, вважає, що Мері не повинна отримати цю дорогу власність, і намагається виключити її із заповіту. В університеті проводиться семінар зі статевого виховання, на якому офіцер Крістен і доктор Чад обговорюють зі студентами сексуальні злочини. Річардс розкриває страшну таємницю: багато років тому її зґвалтував незнайомець. ©Kino4ua Дикість 3 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?