Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Збройний барон

Рік:
Ор. назва:
Lord of War
Країна:
США
Режисер:
Ендрю Ніккол
Тривалість:
02:01:43
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Фільм починається із закадрового монологу Юрія Орлова, україно-американського торговця зброєю, який ставить собі питання, як озброїти одинадцятьох людей, що залишилися, якщо, поділивши всю зброю у світі, її вистачить тільки на кожного дванадцятого. Саме в такій атмосфері насильства, похмурості та непокаяння розвиватимуться подальші події у фільмі, включно зі справами минулих років. Дивно, але він натхненний на стільки, що вирішує увійти в сферу торгівлі, порівнюючи постійну потребу людства в зброї з аналогічними потребами в їжі. Після завершення першої вдалої угоди, Юрій переконує свого брата Віталія, щоб той став його партнером, і вони залишають свої робочі місця в сімейному ресторані заради нової прибуткової справи. ©Kino4ua Збройний барон 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?