Kino4ua.com
HD 720p
PG

Ідеальний чоловік

Рік:
Ор. назва:
The Perfect Man
Країна:
США
Режисер:
Марк Росман
Тривалість:
01:40:39
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТРК Україна
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Одиноким жінкам особливо важко усвідомлювати, що у них є тільки діти. Зрештою, кожна жінка хоче бути коханою і мати можливість лежати поруч з коханою людиною вночі, а не хвилюватися про те, що відбувається в дитячій кімнаті. Джан Гамільтон потрапляє в цю категорію. Вона сама виховує двох дівчаток, але вона ще досить молода, щоб дружити з ними. Вона все ще сподівається знайти собі пару, але не кожен чоловік, якого вона зустрічає, їй підходить. За словами дочок, їхній матері потрібен ідеальний представник, але вона не може його знайти. Сім'я постійно переїжджає, мати переходить з роботи на роботу і не намагається нічого забрати у дітей. Доньки також страждають від самотності та постійного пошуку матері. ©Kino4ua Ідеальний чоловік 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?