Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Маленький Манхеттен

Рік:
Ор. назва:
Little Manhattan
Країна:
США
Режисер:
Марк Левін
Тривалість:
01:30:06
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
10-річний Гейб, від імені якого ведеться розповідь, знав свою однокласницю 11-річну Розмарі ще з дитячого садка, але не помічав її, поки вони не опинилися в парі в секції карате. Вони починають проводити час разом, і він стає повністю зачарований нею. Гейбу все це вперше - "перший крок, перший погляд, перше побачення, перший дотик, перший сумнів, перший поцілунок, перші ревнощі, перша сварка".

У підсумку, незважаючи на те, що Розмарі та Гейб багато часу проводили разом, і Розмарі теж дуже зачарована Гейбом, вони розлучаються. Гейб зрозумів, що вони абсолютно різні за характером і життєвими шляхами. Це підтверджує його фразу наприкінці фільму "Ми обидва знали, що нам не по дорозі. Два кораблі випадково зустрілися в океані життя. Кохання закінчується". Але незважаючи на це, Гейб все одно розуміє, що ця велика подія в його житті - була звичайним уроком. І таких у нього ще буде дуже багато - адже йому всього 10 років від роду. ©Kino4ua Маленький Манхеттен 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?