Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Ціна зради

Рік:
Ор. назва:
Derailed
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Мікаель Гафстрем
Тривалість:
01:52:32
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Наступний поїзд і Чарльз сідає навпроти чарівної дівчини, вони знайомляться, Люсінда починає невинно фліртувати з Чарльзом, він підтримує цей флірт. Деякий час вони фліртують, дедалі більше захоплюючись одне одним. Чарльза не зупиняє його сімейний стан, і ось вони вже разом у номері готелю. Несподівано в номер вривається незнайомий чоловік, він жорстоко б'є Чарльза, ґвалтує його супутницю. Чоловік озброєний і йому складно щось заперечити. Злочинець іде, але тепер на душі у Чарльза залишиться негативний осад, який понесе за собою втрати. Одна зрада змусить його змінити все життя. Чи зможе він зізнатися дружині в одному злочині або дізнається повну ціну зради? ©Kino4ua Ціна зради 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?