Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Напад на 13-ту дільницю

Рік:
Ор. назва:
Assault on Precinct 13
Країна:
Франція, США
Режисер:
Жан-Франсуа Ріше
Тривалість:
01:48:48
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У поліцейській дільниці № 13 міста Детройта готуються до зустрічі нового 2005 року. Після Нового року дільницю буде закрито, і тепер на службі залишаються лише двоє поліцейських: сержант Джейк Ронік і сержант Джаспер О'Ши, який одразу після закриття дільниці виходить на пенсію. Також разом із ними Новий рік залишається зустрічати секретарка Айріс. Незабаром через снігову бурю в уже фактично непрацюючу дільницю прибуває тюремний автобус, у салоні якого, крім двох конвоїрів і трьох дрібних злочинців, перебуває затриманий великий кримінальний авторитет Меріон Бішоп. Ще через деякий час у компанії Роніка опиняється його психолог, доктор Алекс Себіан, машина якої застрягла за кілька миль від відділку. Поліцейські, розмістивши злочинців в ізоляторі, весело зустрічають настання Нового року. Однак одразу після опівночі відділок зазнає атаки з боку невідомих осіб. Вони добре озброєні, підготовлені, і тільки несподівано зустрінутий опір не дає їм змоги одразу взяти поліцейську дільницю. Дротовий і стільниковий зв'язок у районі дільниці блоковано. Незабаром обложені поліцейські починають розуміти, що мета бойовиків - це Бішоп, а самі атакуючі - це корумповані поліцейські на чолі з капітаном Маркусом Дювалем. Вони побоюються свідчень, які може дати Бішоп і які можуть розкрити їхню роль у його злочинному бізнесі. ©Kino4ua Напад на 13-ту дільницю 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?