Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Брехун Брехун (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Liar Liar
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Мацуура Наокі
Тривалість:
00:24:10
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DidkoStudio
Історія відбувається на шкільному острові, де учні змагаються за найвищий титул. Хірото Сінохара отримав найвищий бал на найскладнішому вступному іспиті в країні. У перший же день навчання він перемагає попередню королеву, Сасу Санеджі, і якнайшвидше потрапляє до елітної академії Нанасей.

Ось тільки насправді це не так. Це все брехня. Тепер, щоб зберегти свій вищий рейтинг, він повинен боротися з цими шкільними іграми розуму за допомогою брехні та блефу. Він робить усе можливе за допомогою милої "покоївки-обманщиці" Сіраюкі Хімедзі (озвученої Міку Іто в попередньому рекламному ролику) та навіть Сайонджі (яка насправді сама обманщиця). ©Kino4ua Брехун Брехун (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.5
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?