Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Клас для героїв (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Eiyuu Kyoushitsu / Classroom for Heroes
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Каваґучі Кейчіро
Тривалість:
00:23:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Kaizoku
Давним-давно існував Повелитель Демонів, який тероризував увесь світ, доки Герой не вийшов на сцену і не кинув виклик Повелителеві Демонів, врешті-решт перемігши його і поклавши край його правлінню. Потім Герой створив Академію Розвуда, академію, створену, щоб допомогти героям-стажистам досягти переваги і допомогти захистити світ, коли це необхідно, в яку зараховуються тільки найкращі з найкращих. Входить Арнест Флеймінг, дівчина з високим почуттям обов'язку і найкраща учениця академії, яка отримала прізвисько "Імператриця полум'я", яка одного разу зустрічає живого, безтурботного нового перевідного студента Блейда, хлопчика, який, здається, дорівнює їй за силою, що її дуже дратує. Потім Король особисто попросив Арнеста доглянути і показати Блейду академію під час його перебування. ©Kino4ua Клас для героїв (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.7
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?