Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Біла свята діва та чорний священник (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Shiro Seijo to Kuro Bokushi / Saint Cecilia and Pastor Lawrence
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Норо Суміе
Тривалість:
1 серія: 23:45 (цілком серій: 1-2 з 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA, DidkoStudio
Живучи на невеликій околиці мирного містечка, Лоуренс працює місцевим пастором для городян. У разі потреби він відповідає за те, щоб скеровувати людей до церкви, щоб відвідати "Святого", символ добрих звичаїв, який дослухається до труднощів кожного парафіянина і дає їм щиру пораду. Сесілії, добрій молодій дівчині, доручено виконати цю роль; однак ця виснажлива робота швидко стомлює її. Це, в поєднанні з її прихованою сонливістю, часто змушує її байдикувати в церкві. Це залишає Лоуренса самому піклуватися про церкву. Поки Сесілія спить в очікуванні свого наступного відвідувача, Лоуренс задовольняє її потреби, одночасно виконуючи численні обов'язки церкви. Повільно, але вірно вони починають формувати комфортну й довірливу дружбу одне з одним. Лоуренс, приймаючи мляву природу Сесілії, приводить її в захват, у той час як вона звикає до надмірно обожнювальної натури Лоуренса. Однак, коли почуття обожнюваного й неуважного святого до тупого пастора, який надмірно оберігає, переростають у дружбу, як він відреагує? ©Kino4ua Біла свята діва та чорний священник (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?