Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Хорімія. Фрагменти (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Horimiya: Piece / Horimiya: The Missing Pieces
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ішіхамі Масаші
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Glass Moon, DZUSKI
З волі обставин відбулося знайомство Хорі та Міямура. Обидва були учнями старших класів, і на подив донедавна не перетиналися на території школи. Нарешті вони стикаються в шкільному туалеті і заводять дружбу. Для цього в них були підстави. Хорі була захоплена музикою в жанрі метал, а, крім того, прикрашала шкіру татуюваннями. Міямура виявився талановитим художником. Двом творчим людям точно буде про що поговорити. Причому не просто поспілкуватися одного разу або під час зустрічі, а на постійній основі, насичуючи себе приємними враженнями.

Дівчина і хлопець обрали місцем зустрічі дещо незвичне місце, тобто вбиральню. Ця обставина нітрохи їх не бентежила. Про їхні зустрічі стає відомо Юко, який навчається в одному класі з Хорі. Хлопець вирішує шантажувати її, якщо вона погодиться на його умови. Горі розгублена, і не знає, що робити. Але у неї є моральна підтримка в особі Міямура, який і сам відчув щось недобре і вирішив прийти на допомогу Хорі. Удвох вони придумують, що слід зробити, щоб Юко не заподіяв шкоди їхній дружбі. Крім дружби є ще дещо, що їм слід зберігати в секреті від усіх. ©Kino4ua Хорімія. Фрагменти (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.4
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?