Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Капоте

Рік:
Ор. назва:
Capote
Країна:
США
Режисер:
Беннетт Міллер
Тривалість:
01:54:18
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Америка 1959 року. Гомосексуаліст, ексцентрик і богемний письменник Трумен Капоте виявляє в газеті замітку про жорстоке вбивство фермерської сім'ї. Вирішивши провести своє розслідування, Капоте їде в Канзас. Після затримання злочинців задум статті перетворюється на ідею книги. Капоте втирається до вбивць у довіру, наймає адвокатів, дає хабарі. Поступово він починає відчувати духовну спорідненість з одним зі злочинців - у їхніх долях багато спільного. Але, щоб ефектно закінчити книгу, Капоте потребує сцени страти. ©Kino4ua Капоте 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?