Kino4ua.com
HD 720p
R

Честь дракона

Рік:
Ор. назва:
The Protector / Revenge of the Warrior Tom yum goong
Країна:
Тайланд
Режисер:
Прач'я Пінкаю
Тривалість:
01:30:05
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Події фільму розвиваються в невеликому гонконзькому селі, де в сім'ях простих робітників слони значать набагато більше, ніж підйомна сила або простий помічник по господарству. Для багатьох слони тут є членами сім'ї, до яких ставляться з повагою і пошаною. Не стала винятком і сім'я головного героя.

У самому центрі сюжету опиняється Кхам, молодий чоловік, який виріс у родині простого хлібороба. Усе своє життя він вивчав бойові мистецтва, роками на практиці відточуючи майстерність. Не бажаючи нікому зла, вони вели тихий і спокійний спосіб життя. У їхньому селі, оточеному первозданною природою, завжди панувало мирне життя.

Але все змінилося в той момент, коли невідомі, вибравши для цього слушний момент, пограбували сім'ю, забравши слонів, щоб пізніше продати їх на чорному ринку в іншій країні. ©Kino4ua Честь дракона 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?