Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Зламані квіти

Рік:
Ор. назва:
Broken Flowers
Країна:
США, Франція
Режисер:
Джим Джармуш
Тривалість:
01:41:23
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Від старіючого ловеласа Дона Джонстона йде його чергова коханка Шеррі. Вранці того ж дня він отримує дивного анонімного листа, в ньому незнайомка повідомляє, що 19 років тому народила від нього сина, який тепер вирушив на пошуки батька. Дон, напевно, не вдався б до активних дій після отримання листа, але сусід Вінстон, схиблений на інтернеті та детективах, буквально нав'язує свою допомогу, пропонуючи скласти список жінок, які могли б написати цей лист. Після отримання списку Вінстон проводить комплекс розшукових заходів і трохи згодом видає Дону детальну інформацію про місце проживання всіх жінок, а також планує всі деталі майбутніх роз'їздів - бронює готелі та замовляє прокат автомобілів. Перед від'їздом Дона Вінстон радить звертати увагу на рожеві предмети в будинках давніх подруг і на друкарські машинки, оскільки лист було надруковано червоним чорнилом на рожевому папері. ©Kino4ua Зламані квіти 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?